Çark cd. Adapazarı, Sakarya

Çalışma saatleri: 24 saat / 7 gün

Veri analizi veri kadar önemli

Son araştırmalar, ortalama bir işletmenin potansiyel müşterilerinin yüzde 60'ını, hızlı bir şekilde bir telefon numarası bulamadıkları için kaybettiğini gösteriyor. Haftalık Reklam Analizimiz, müşterinin nereye tıkladıkları ve hangi siteye gittikleri dahil olmak üzere davranışlarıyla ilgili ayrıntıları raporlar. Bu veriler, müşteri hizmetinizi geliştirmenize, yeni müşteriler hedeflemenize ve satışlarınızı artırmanıza yardımcı olabilir.

haftalık reklam analizi, reklamlarınızın performansını özetleyen ve bunları nasıl iyileştirebileceğiniz konusunda öneriler sunan, yönetimi kolay bir özelliktir.

Haftalık reklam analizleri, reklamlarınızın ne kadar iyi performans gösterdiğini görmenize yardımcı olur. Ve veriler gerçek zamanlı olarak güncellenir, böylece reklam performansınızı iyileştirmek için mümkün olan en kısa sürede harekete geçebilirsiniz.

Haftalık reklam analizi, sonuçların ve eğilimlerin derinlemesine bir analizini sağlayarak çevrimiçi reklamlarınızın etkisini ölçmenize yardımcı olur. Raporlama araçlarımız gerçek zamanlı sonuçlar sağlayarak müşterilerinizden gelen doğrudan geri bildirimlere dayalı bilinçli kararlar vermenize olanak tanır; neyin işe yarayıp neyin yaramadığı ve neden hakkında anında değerli bilgiler edinir.

Vakit kaybetmeden bizi arayın

Herhangi bir şeye ihtiyacımız olduğunda ilk sorduğumuz taraf internettir, gerek google,facebook, instagram yada herhangi farklı internet mecrası. Bu nedenle dijital pazarlama ve reklama ağırlık veren işletmeler herzaman daha geniş müşteri kitlesine ulaşabilmiştir.

info@davulzurnareklam.com
+90 532 320 75 45