Çark cd. Adapazarı, Sakarya

Çalışma saatleri: 24 saat / 7 gün

Yaşantıların vitrini

Neden Instagram? Instagram, markaları dinleyen en ilgili ve çekici küresel kitle de dahil olmak üzere 500 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahiptir. instagram Reklamları, doğru kişilere ulaşan hedefli, kesin kampanyalar oluşturmanın harika bir yoludur.

Instagram Reklamları, işletmelere, kalabalığın arasından sıyrılmak için yaratıcı yollar kullanarak Instagram'daki hedef kitlelerine ulaşmanın bir yolunu sunar. Bu reklam türüyle, ürünlerin reklamını yapmak, marka bilinirliği oluşturmak ve doğrudan Instagram'da satışları artırmak için kampanyalarınızı kolayca oluşturabilir ve yönetebiliriz.

Instagram Reklamları, Instagram'da farkındalık oluşturmanın, trafik çekmenin ve müşterileri dönüştürmenin güçlü bir yoludur. Instagram Ads'in yeni kreatif araçlarıyla, görsel hikayenizi mobil cihazlara öncelik veren bir ortamda anlatabiliriz.

Vakit kaybetmeden bizi arayın

Herhangi bir şeye ihtiyacımız olduğunda ilk sorduğumuz taraf internettir, gerek google,facebook, instagram yada herhangi farklı internet mecrası. Bu nedenle dijital pazarlama ve reklama ağırlık veren işletmeler herzaman daha geniş müşteri kitlesine ulaşabilmiştir.

info@davulzurnareklam.com
+90 532 320 75 45